آموزشگاه موسیقی پدر

درباره ما

آموزشگاه موسیقی پدر نوین به عنوان بزرگترین و معتبرترین آموزشگاه غرب تهران، در سال 1381 شروع به کار کرد و با هدف ارتقای سطح موسیقی کشور فعالیت خود را ادامه می‌دهد. این مرکز با بهره‌مندی از اساتید توانمند و باتجربه و امکانات آموزشی مناسب، مجوز با عنوان درجه‌یک را از وزارت ارشاد اخذ کرده و موفق شده تا جایگاه سومین آموزشگاه برتر تهران را از سمت مخاطبین دریافت نماید.
در سایه‌ی الطاف الهی و اعتماد مخاطبین و هنرجویان، همواره در جهت تحقق اهداف و بهبود کمی و کیفی حرکت کرده‌ایم و تلاش داشته‌ایم تا زمینه‌های لازمه برای کشف و پرورش استعدادهای هنری را فراهم کنیم.
هدف از آموزش موسیقی در آموزشگاه موسیقی پدر نوین، ارتقای دانش موسیقایی هنرجویان، نوازندگان و علاقه‌مندان به موسیقی و حتی فراهم ساختن زمینه‌ی مساعد برای هنرجویان توانمند و مستعد جهت تدریس موسیقی است.
آموزشگاه موسیقی پدر نوین، با تدارک‌دیدن امکانات لازم برای تدریس انواع سازوآواز و تمرین گروهی، سالانه چندین اجرا را در تالارهای شهر توسط هنرجویان این آموزشگاه برگزار می‌کند. بدین ترتیب اگر هنرجویی مستعد باشد و بتواند مراحل آموزش را با موفقیت طی کند، بدون‌شک خیلی زود به اجرا روی صحنه رسیده و افتخارآفرینی را در زندگی هنری خود آغاز می‌کند.

نرم افزار مدیریت آموزشگاه موسیقی | موزیک آکادمی